Specialistų atsiliepimai apie EQhub priemones

Vaikų ir paauglių specialistai išbandė EQhub ugdymo priemones ir dalijasi informacija, kodėl jas naudoja savo darbe ar namuose su vaikais ir paaugliais.

Vaikų ir paauglių psichologė, mama, „Vaikų Psichologija Tėvams“ puslapio kūrėja Natalja Kulakovskaja terapinį stalo kortų žaidimą „Pasitikiu savimi“ naudoja savo darbe su vaikais ir paaugliais, ypač nedrąsiais, kuriuos sunkiau prakalbinti, bei rekomenduoja turėti šį žaidimą tėvams namuose.

„Family Lab Academy“ Klaipėdos vadovė ir mokytoja, edukologė, švietimo specialistė, lektorė Indrė Neimantė terapinį stalo kortų žaidimą „Pasitikiu savimi“ rekomenduoja žaisti tėvams namuose su vaikais jau nuo 4 metukų klausimus perskaitant, taip pat vyresniems, nepasitikintiems vaikams, norint juos artimiau pažinti. Šį terapinį žaidimą taip pat rekomenduoja mokytojams bei specialistams, dirbantiems su vaikų grupėmis, norintiems išsiaiškinti, kaip vaikai sprendžia problemas, suprasti, kaip vaikai ar paaugliai reaguoja į situacijas, kai suaugusiojo nėra šalia.

Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos pradinių klasių mokytoja Neringa Ašmenaitė "Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelį" jau senokai integravo savo darbe, kurį labai mėgsta ir naudoja klasės vaikai. Net ir pamokų metu kiekvienas vaikas pajautęs sunkesnes emocijas gali skirti minutėlę nebijodamas, kad kažko nespės ar praleis, atsistoti ir nukeliauti prie emocijų plakato bei kortelių, atrasti vyraujančias emocijas, išsirinkti, kaip norėtų klasėje jaustis, bei kaip tą pasiekti, panaudojant nusiraminimo korteles, tarp kurių net 18 skirtingų nusiraminimo būdų!

Psichologė, klinikinė psichoterapeutė Evelina Adakauskienė "Dėmesingumo ir savirefleksijos dienoraštį" naudoja pati ir rekomenduoja jį žmonėms, norintiems eiti terapiniu savęs pažinimo keliu, kaip itin palengvinančią šį darbą ir mažiau pastangų reikalaujančią priemonę.

Medicinos gydytoja, psichoterapijos konsultantė Monika Savičė

"Dėmesingumo ir savirefleksijos dienoraštį" bei terapinį stalo kortų žaidimą „Pasitikiu savimi“ naudoja asmeniškai bei savo darbe ir rekomenduoja jį žmonėms, norintiems eiti terapiniu savęs pažinimo keliu. Žaidimą ypač rekomenduoja žaisti su vaikais ar paaugliais, kuriuos sunkiau prakalbinti. Abi šios priemonės itin pasitarnauja norint augti ir tobulėti.